Vinil, Branda Tabela

Vinil, Branda Tabela

Vinil BrandaTabela Nedir? Tabela sistemleri, uzun yıllardır kullanılan ve popülaritesi giderek artan reklam materyalleridir. Teknolojik gelişmelerin etkisiyle birbirinden farklı tabela sisteminin üretilmesi, reklam ve tanıtım ihtiyacı olan firmaları doğrudan bu yönteme çekiyor. Vinil branda tabela nedir araştırmasına cevaben tabelacılık sektöründe en büyük yere sahip tabela türlerinden biridir diyebiliriz. Bu tabela türünü çeşitli kurum ve kuruluşlar tanıtım yapmak amacıyla kullanıyor.  

İyi bir reklam arayışında olanlar, vinil branda tabela  nedir diye sıklıkla araştırıyor. Bu tabela türü modern bir reklam yöntemidir. Dijital baskı tekniğiyle üretilir. Işıklı ya da ışıksız şekilde kullanılabilir. Branda üzerine dijital baskı yapılarak profil bir çerçeveye gerdirilmesiyle oluşturulan vinil branda tabela birçok alanda kullanılmaktadır. 

Vinil gerdirme tabela

Bir diğer adı ile Vinil gerdirme tabela sektörde en sık kullanılan tabela modelidir. Vinil gerdirme tabela fiyatları ve detaylı modelleri için bize ulaşabilişiniz. Diğer birçok tabela çeşidine göre daha ekonomiktir. Demir profile vinil germe tekniğiyle basit şekilde üretilir ve pek çok farklı mecrada başarılı reklam faaliyetleri yürütmeyi sağlar. Hangi sektörde hizmet verirse versin her firmanın öncelikli ihtiyacı kaliteli reklam çalışmalarıdır. Aksi takdirde sektöründe ne kadar başarılı olursa olsun kendini hedef kitleye iyi şekilde tanıtmayan firmaların sektöründe başarı sağlaması çok zordur.  

Vinil Branda Tabela Özellikleri
 • Düşük Maliyet.
 • Hızlı üretim, kolay montaj.
 • İstenilen düzeyde baskı kalitesi.
 • Dikkat çekici olması.
Vinil branda Tabela Örnekleri Galeri

Bu durumun farkında olan firmalar, son zamanlarda vinil branda tabela nedir hakkında araştırma yapıyor. Eski dönemlerden günümüze doğru bakıldığında, firmaların birbirinde benzer özellikte tabela çalışması yaptığı gözlemlenmektedir. Ancak şimdilerde, tabela üzerine her firmanın farkını açıkça koyacağı şekilde özgün çalışmalar yapılmaktadır. 

Profesyonel firmalardan hizmet alındığında, zaten avantajlı olan tabela çalışması daha da avantajlı hale gelecektir. En Reklam olarak müşterilerimizin kendi sektöründe bilinirliğini arttırması adına şimdiye kadar birçok tabela çalışması yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Özellikle vinil branda tabela, son günlerde en çok rağbet gören tabela türümüz. Klasik tabelalardan sıkılan ve farklı reklam çalışması arayışına olanlar, teknolojinin tabela sektöründe en özgün yansıması olan vinil branda tabela hizmetini firmamızdan alabilir.  

Sıkça Sorulanlar
Vinil tabela m2 fiyatları

100 x 100 cm : 750 TL.
200 x 100 cm : 1.200 TL.
300 x 100 cm : 1.500 TL.
400 x 100 cm : 2.000 TL.
500 x 100 cm : 2.250 TL.
Ortalama fiyatlar ölçüleri bu oradan diye biliriz. Güncel fiyat teklifi için lütfen bize ulaşın.

Germe Branda Tabela Fiyatları

Germe Branda Tabela Fiyatları da ortalama aynı fiyattan başlamaktadır. Fiyatlar üretilen boyut ve istenilen ek özelliklere göre değişiklik gösterecektir.

Dayanıklılık nekadar sürer?

Kullanılan baskı malzemesinin kalitesine göre değişiklik gösterecektir. En Reklam olarak bizler Vinil Brandan tabela üretiminden üst düzey malzeme ile çalışmaktayız.

Fiyat Teklifi AL

Vinil Branda Tabela Modelleri 

Vinil branda tabela modelleri, sistemin kullanım alanının geniş olmasıyla doğru orantılı olarak çok çeşitlidir. Sistem ışıklı ya da ışıksız şekilde üretilebilir. Işıklı istenirse led döşemeyle dikkat çekici bir görsellik katılır.  

Vinil germe tabela modelleri genel anlamda şık görünüme sahiptir. Basit bir işçilikle üretildiği için maliyeti de uygundur. Her firma kendi ihtiyaçlarına uygun bir tabela tasarlatarak sektöründe prestijini arttırabilir. Birinci sınıf malzemeden kolay kullanıma yönelik olarak üretilir. Bakımı çok kolaydır. Dış mekan reklamcılığında fazlasıyla avantajlı bir sistem varsa o da vinil branda tabeladır.  

Vinil branda tabela modelleri üretimde kullanılan malzemesinden dolayı dayanıklı ve uzun süreli kullanıma yönelik ürünlerdir. Bu nedenle birçok alanda sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Daha çok açık alanlarda kullanılsa da, reklam ve tanıtım yapmak isteyen firmalar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.  

Aktif Kampanyalar

Vinil branda tabela modelleri hafif ve kolay taşınabilir yapıdadır. Çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de budur. Ayrıca, istenen boyutta tek parça tabela ile reklam yapmayı sağlar. Branda üzerine istenildiği kadar yazı yazılabilir, istenilen resimler yapılabilir.  

Vinil branda tabela modelleri, istenilen renkte ve tasarımda bir tabela türüne sahip olmayı sağlayacak çeşitliliktedir. Eğer profesyonel kişiler tarafından ele alınırsa, reklam hizmetlerinde üstün kalitede sonuçlar elde edilebilir. Eğer siz de kaliteden ödün vermeden hedef kitlenize en etkili yoldan ulaşmanızı sağlayacak bir yöntem arayışındaysanız, En Reklam farkıyla alacağınız vinil branda tabela hizmeti en ideal reklam yöntemi olacaktır.  

Vinil branda tabela modelleri, size istediğiniz kalitede ve ölçülerde bir tabelaya sahip olma imkanı verir. Günümüzde farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmanın öncelikli tercihi bu tabela türü olmaktadır.  

Bu modelelrde bir çok çeşit bulunur, detaylar için lütfen bize ulaşın
Bir çok model bulunmaktadır. Kapsamlı bir örnek ve sunum için lütfen iletişime geçiniz.

Vinil Branda Tabela Fiyatları 

Vinil tabelalar işlevsel özellikleri dolayısıyla diğer tabela türleri ve tanıtım materyallerine göre daha avantajlıdır. Tabela üzerine istenen yazı yazdırılabilir, istenen boyutta resim eklenebilir. Sektör farkı olmaksızın öne çıkarılmak istenen ne varsa, tabelaya ekletilebilir. Vinil tabelayla ürün ya da hizmetlerinizi ön plana çıkarabilir, kampanyalarınızı en etkili şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz.  

Bu noktada vinil branda tabela fiyatları da oldukça merak ediliyor. Tasarım ve renk konusunda sınırsız fikir üretme imkanı tanıyan sistemin fiyatları da birçok tabela türüne göre çok ekonomiktir. Uygun fiyatlarıyla zıt bir şekilde etkileyiciliği vardır. İşletmeleri etkileyici şekilde ön plana çıkaracak sistemin fiyatlarının gayet ekonomik olması, tercihler arasında doğrudan ilk sıralara çıkmasını sağlıyor.  

Vinil branda tabelalarda ürün çeşitliliği çoktur. Bu nedenle fiyatları da değişkendir. Her alanda uygulanabilen vinil tabelalar mükemmel bir reklam aracıdır. Başarılı, etkileyici ve akılda kalıcı bir reklam aracına ihtiyacınız varsa, vinil branda tabela modellerini değerlendirmenizi öneririz.  

Kalitesi ve etkileyiciliği kadar vinil branda tabela fiyatları da tercih sebebidir. İstenen her alana uygulanabilir olmasından dolayı fiyatları değişiklik gösterse de, genel anlamda fazlasıyla ekonomiktir. Hem işlevsel hem uygun fiyatlı vinil tabela modelleri için En Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızla yapacağınız fikir alışverişi sonucunda en ekonomik vinil branda tabela fiyatları ile avantajlı reklam ve tanıtım hizmeti alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla üstün kalitede vinil branda tabela için her daim en iyi desteği firmamızdan alabilirsiniz.  

5/5 - (42 votes)
Hizmet Teklif Formu

  22.09.2022
  72
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara