Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela Nedir? 

Totem tabela günümüzün etkili reklam ve tanıtım araçlarından biridir. Cadde kenarlarında, açık alanlarda ve özellikle şehirlerarası yollarda çok sık kullanılmaktadır. Büyük kurumların ve AVM’lerin tanıtımlarında kullandığı tabelalar totem tabelalara örnektir. Totem tabela nedir daha detaylı açıklayacak olursak; uzaktan görülebilecek, büyük boyutlu ve net görüntülü tabelalardır. Dış mekanlarda, petrol istasyonlarında totem tabela kullanılır.  

Hizmet Özellikleri
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü.
 • Uzak noktalardan bile fark edilebilir özellikte.
 • Büyük boyutlu.
 • Işıklı ya da ışıksız.

Herkesin görebilmesi açısından açık alanlara, genelde yan yol kenarlarına yerleştirilen büyük gösterişli tabelalar, totem tabela nedir sorusunun cevabıdır. Totem tabelalar boyutu, görüntü kalitesi ve tasarımıyla reklam yapmak isteyen firmaların tanıtımlarını en üst seviyelerde yapan etkili bir araçtır.  

Totem tabela nedir diyenler; öncelikle bu tabela türünün büyük, ihtişamlı ve dikkat çekici özellikte olduğunu bilmelidir. İnsanların merak duygusunu tetikleyecek şekilde imal edilir, en iyi yere konumlandırılır. Bir kaset ve bir gövdeden oluşan totem tabelalar, çeşitli sektörlerde hizmet veren firmaların bilinirliklerini arttırmak için başvurdukları bir reklam türüdür.  

Tabela sektörü son zamanlarda çok fazla gelişti. Totem tabelalar iyi bir reklam aracı olarak kullanılan tabela çeşitlerinden sadece biri. Bu bağlamda totem tabela nedir diyenler;  

Foto Galeri

Totem Tabela Modelleri

Totem tabela, şehirlerarası yolların, açık alanların ve büyük caddelerin en fazla tercih edilen reklam ürünüdür. Boyutlandırılması konusunda herhangi bir yasal sınır yoktur. Bu nedenle istenen ve ihtiyaç duyulan ölçüde üretimi yapılabilir. Totem tabela modelleri

Totem Tabela Modelleri
 • Vinil germe.
 • Kompozit.
 • Tek ayaklı.
 • Çift ayaklı.
 • Alüminyum.
 • Likit.
 • Çelik sac
 • Profil tabela

olmak üzere çeşitli alternatiflerden oluşur. Üretimi, ihtiyaçlara göre yapılır. Totem tabela uygun maliyetlerle etkili reklam yapmak için verimli bir sistemdir. Ancak üretimi ve montajı profesyonel şekilde yapılmalıdır.

Montajın yapılacağı alanın betonla güçlendirmesi yapıldıktan sonra totem tabela montajı gerçekleştirilirse, sistemi uzun süre yüksek performanslı şekilde kullanmak mümkün olur. En Reklam ile iletişime geçildiği takdirde, ihtiyacınıza göre totem tabela modelleri arasından seçim yapılır. Sonrasında açık alanların şartlarına uygun şekilde kaliteli malzemeden özgün tasarımlar yapılarak sistemin montajı gerçekleştirilir.  

En Reklam totem tabela modelleri her zaman özgün çizgileriyle iyi bir reklam yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi olmaktadır. Bizimle iletişime geçerek siz de ışıklı ya da ışıksız totem tabela imalatı yaptırabilirsiniz.  

Totem tabela modelleri genel anlamda büyük ve gösterişli seçeneklerden oluşmaktadır. Çok uzaktan bile farkedilebilirler. Firmaların tanıtımını açık alanlarda yüksek etkili şekilde gerçekleştiren totem tabelalar hedef kitlede merak duygusu uyandırır, onları firmaya yönlendirir. Şehir merkezinde, yol kenarlarında ya da şehirlerarası yollarda canlı renkle kullanılarak oluşturulan totem tabela modelleri, fazlasıyla dikkat çekicidir. Maliyeti ilk etapta çokmuş gibi görünse de uzun vadede yüksek getiri sağlayacağından gayet avantajlıdır.  

İyi tasarlanan totem tabelalar, kişilerin hafızasında kalıcı özelliğe sahiptir. Aynı zamanda tanıtımı yapılacak ürün ve işletmelerin kalitesini de açıkça gün yüzüne çıkarır. Her zaman müşterileri etkileyen özellikteki totem tabelalar, doğrudan ilgi çekici özelliğe sahiptir.  

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela hedef kitlenin dikkatini çekmek amacıyla kullanılır. Herkesin anlayabileceği şekilde dikkat çekecek yapıdaki totem tabelalarla çok etkili şekilde reklam yapmak mümkündür. Ancak bu tür tabelaların üretimi zordur ve profesyonellik gerektirmektedir. Totem tabela fiyatları, gereksinim duyulan tabelanın özelliklerine göre değişir. Montaj yapılacak yerin uygunluğu, yüksekliği, tabelanın ışıklı mı ya da ışıksız mı olacağı gibi birçok kriter, totem tabela fiyatları belirlemesine etki eden faktörlerdir.  

Totem tabelalar yapısı itibariyle büyük ve gösterişlidir. Hatta içine uzun boylu bir insan sığabilir. Bu kadar büyük yapıya sahip totem tabelanın montajı da haliyle zor olacaktır. Bu da fiyatlara yansıtılmaktadır. İlk etapta belirli aralıklarda bir fiyat ödense de, totem tabelanın getirisi kısa sürede ve çok yüksek olacaktır.  

Sıkça Sorulanlar
Totem Tabela boyutları standart mı?

Hayır, her boyut ta ve istenile ölçüde ihtiyaca göre tabela üretimimiz mevcuttur.

Işıklı yada ışıksız hangisi daha mantıklı olur?

Aslından ışıklı olan totem tabela modelleri daha dikkat çekisi oluyorlar. Durumu göre ışıklandırmanı mümkün olmayacağı yerler için çeşitli tabelalar vardır.

Kaç günden teslim alabilirsiniz?

Anlaşma sonrası üretim hemen başlar ve istenilen reklam tabelasının üretilmesi için gereken sürede sizlere teslim edilir.

Fiyat Teklifi AL

En Reklam olarak size totem tabela fiyatları konusunda kesin bir fiyat bilgisi veremeyiz. Ancak işinde uzman çalışanlarımızın, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çizeceği yol haritasıyla size en uygun fiyat belirlemesini yapacağını garanti edebiliriz. Malzeme ile üretim kalitesi, dayanıklılık ve profesyonel montaj gibi etkenler, Totem tabela fiyatlarını doğrudan etkiler. Eğer kaliteli hizmet alırsanız, uzun süre reklam ve tanıtım amaçlarınıza en iyi şekilde hizmet edecek bir materyal sahibi olabilirsiniz. 

Aktif Kampanyalar

Totem tabela tasarımı ve imalatı ihtiyaçlara özel yapılan bir hizmet olduğundan herkes kendine özel çözümlerden faydalanabilir. Reklam faaliyetlerinin firmalar için ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, totem reklam tabelası fiyatları açısından fazlasıyla avantajlı bir sistem olduğunu da açıkça anlamış oluruz. En Reklam olarak hizmet kalitemizle doğru orantılı olacak şekilde belirlediğimiz fiyat politikası, düşük bir maliyetle oldukça yüksek kazanç sağlayacak aralıklardadır. Bir kere ödediğiniz totem dikey tabela fiyatları size kat kat fazlasıyla olumlu geri dönüşlere sağlayacak, hem firma bilinirliğinizi hem de kazancınızı arttıracak. 

5/5 - (36 votes)
Hizmet Teklif Formu

  22.09.2022
  68
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara