Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada En Reklam Soru Cevap sayfasını görmektesiniz. Sıklıkla aklınıza takılabilecek soruları buraya not aldık. Yine de sorunuza cevap bulamadıysanız bize iletişim kanlarında ulaşınız.

Tabela montaj hizmetiniz var mı ?

Evet, tabela montaj hizmetimiz tüm Türkiye’ye vardır.

Kargo ile gelen ürün neleri içeriyor ?

Genellikle ürünleri kargo ile göndermiyoruz. Elden kendi teslim ve montaj önceliğimizdir. Fakat uzak bölgelere şehir dışı ve Ülke dışına kargo gönderilmemiz bulunuyor. Bu kargolar müşterinin ihtiyacına göre tam bir set olarak gönderilir.

Tabelanın montaj zemini nasıl olacak ?

Bu tamamen müşterinin nezdinden bir olaydır. Tabela zemini keşif montaj ekibi tarafından incelenir ve sonrasından montaj yapılır. Eğer sipariş edilen yada edilecek olan tabelanın montaj zemini uygun değil ise, bu durum müşteri ile önceden konuşulur ge sorun giderilir. Keşif ve montaj hizmeti almayan müşterilerimize bu sorun diyalog halinden çözülür.

Tabelanın ölçüsünü nasıl belirlemeliyim ?

Bu aşamada en uygun boyutlu ve en uygun tabela çeşidini seçmeniz önemlidir. Boyutlar tabelanın çeşidine göre değişiklik gösterecektir. Önceliğiniz markanızı, işletmenizi en uygun şekilde halka yansıtmak olmalıdır. Bir tabela boyutunu belirlerken görsel estetik ve çevresel etmenler önemlidir. Sizlere tavsiyemiz keşif ekibinden bir destek almanız ve profesyonel görüşlere uygun bir boyutta tabela almanızdır.

Tabela için gelip keşif yapıyor musunuz ?

Genel olarak İstanbul içi bölgelere keşif hizmeti sunmaktayız. Çok fazla talep olduğu için günlük keşif ekibi sınırlı sayıda yer ve mekan kontrolüne gitmektedir. Lakin aklınıza takılan her konuda bizimle iletişime geçerek online bir keşif yapılmasıda uygundur.

Tabela için ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Ön görüşmede karşılıklı anlaşılması durumunda anlaşma yazılı hale teklif olarak size sunulur. Teklif imzalanması sonundan şirket hesaplarımıza para transferi yapabilirsiniz. Ücret alımı yapılmayan hiç bir ürün üretim aşamasına gelmez.

Whatsapp
Emre NAZIR
Emre NAZIR
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
Tıkla Ara