One Way Vision Delikli Folyo Baskı

One Way Vision Delikli Folyo Baskı

One way vision nedir? Sorusuna cevap arayanların sayısı giderek artıyor. Çünkü günümüzde reklam araçları, karar vermede zorluk çektirecek şekilde çeşitlendi. Bununla birlikte modern reklam yöntemleri firmalara çok cazip gelmeye başladı. One way vision bu nedenle çok fazla merak ediliyor. 

Eğer küçük ya da büyük bir işletmeniz varsa one way vision nedir diye siz de mutlaka bir kez de olsa araştırmışsınızdır. Çünkü sistem, firmalar için etkili bir reklam yöntemidir. Etraftan bakıldığında sadece cama yapılan uygulama dikkat çeker. Ancak içeriden bakıldığında dışarısı kolayca görünebilir. Halk arasında cam filmi de denilen sistem, reklam sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.  

Reklam amacıyla kullanılan sistem, delikli folyolara uygulanan baskıların cam cephelere giydirilmesidir. Delikli folyo kullanılmasının sebebi de dışarının görünmesini sağlamaktır. En son teknolojik cihazlar kullanılarak uygulana baskı tekniğinin popülaritesi giderek artıyor. Sistem, cam yüzey bulunan her alanda uygulanabilir.  

One Way Vision Örnekleri

One way vision nedir sorusunun cevabı işinde uzman kişilerden alındığında beklentileri daha iyi şekilde karşılayacaktır. Çünkü baskı ve uygulama kalitesi gerçekten önemlidir. Ülkemiz dört mevsimin yaşandığı bir coğrafyada olduğundan uygulamanın kalitesi, uzun süreli kullanımında etkili olacaktır. 

Hizmet Özellikleri
 • Kaliteli dijital baskı,
 • Işık alan bir yapı.
 • Kolay kurulum ve montaj ile hızlı sonuçlar.

İç taraftan dışarının görünmesini engellemeyecek şekilde etkili bir reklam yapmayı kim istemez ki? Bunu one way vision ile siz de yapabilirsiniz. Camlarınıza uygulanacak baskılarla reklamınızı müşteri kitlenizi kısa sürede arttıracak şekilde yapabilirsiniz. Üstelik cama, sizin istediğiniz her görsel yüksek görüntü kalitesiyle uygulanabilir. One way vision nedir sorusunun en iyi cevap olarak tanıtım ve reklam konusunda diğer giydirme sistemlerine göre daha avantajlı bir sistem olduğu verilebilir. 

Fiyat Teklifi Al

One Way Vision Modelleri

One way vision modelleri diğer sistemler gibi çok çeşitlidir. Çünkü çok farklı alanlara uygulanabilir özelliktedir. Cam olan her yerde one way vision sisteminden faydalanılabilir. Açık hava reklamcılığının vazgeçilmez ürünü nedir diyecek olursanız, kesinlikle one way vision cevabını alırsınız. Sistem eşsiz bir malzemeden üretilmektedir. Camlara çeşitli yapıştırma teknikleriyle uygulandığından bir nevi filtre işlevi görür.  

Dışarıdan bakıldığında içerisi görünmez. Hedef kitle baktığında sadece etkileyici görseli görür. Ancak içeriden bakılınca dışarısı net şekilde görünür. One way vision modelleri bu nedenle çok fazla tercih ediliyor. Firmalar sistemi çeşitli amaçlara yönelik olarak kullanabilmekte. Daha çok reklam amaçlı olarak kullanılsa da, dışarıdan bakıldığında içerinin görünmesini istemeyenler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Hem firmamın reklamı yapılsın hem içerisi görünmesin hem de ben içeriden baktığımda dışarıyı rahatça görebileyim diyenlerin tercih edebileceği en avantajlı sistemdir.  

Ayrıca cam filmi etkisi yaparak güneş ışınlarının olumsuz etkisini de kırıcı özelliktedir. Sadece bu özelliğinden dolayı tercih edenler bile vardır. Bu noktada one way vision modelleri için çok amaçlı kullanıma yönelik kaliteli bir sistemdir diyebiliriz.  

Avantajlı kullanım özellikleri sistemi giderek daha da fazla ön plana çıkarmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı temel ilke edinen En Reklam, yüksek kaliteli malzeme ile one way vision baskı hizmeti sağlamaktadır.  

Yüksek kalitede teknolojik ekipmanlar ve uzman ekiple çalışan firmamız, one way vision konusunda sizlere en iyi seçenekleri sunmaktadır.  

Uygulama yaptırmak istediğiniz yüzeye hangi görselin yapıştırılmasını istiyorsanız bize bildirebilirsiniz. İstediğiniz görsel yüksek baskı kalitesiyle basılarak kusursuz şekilde uygulanır. Siz de kaliteli bir reklam aracıyla tanıtımınızı en iyi şekilde yapmış olursunuz. Cam giydirme modelleri arasında en çok tercih edilen sistemi üstün kalite standartlarında uygulatmak için En Reklam firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz.  

Aktif Kampanyalar

One Way Vision Fiyatları

One way vision fiyatları belirlenirken sistemin ölçüleri etkili rol oynar. Ayrıca uygulama yapılacak cephenin yerden yüksekliği de fiyat belirlemesine etki eder. Eğer yüksek bir cepheye uygulama yapılacaksa vinç kullanılması gerekecektir. Ayrıca uygulama süresi de uzayacaktır. Bunların hepsi fiyatlar üzerinde etkili olan faktörlerdir.  

Genel anlamda one way vision fiyatları için bütçeleri aşmayacak aralıklardadır diyebiliriz. En Reklam olarak ihtiyaçlarınıza yönelik şekilde çizeceğimiz yol haritasında, sizi fazlasıyla memnun edecek aralıklarda fiyat belirlemesi yapmaya özen gösteriyoruz. 

One way vision konusunda binlerce farklı renk ve tasarım seçeneği bulunduğundan fiyatlar da haliyle değişiklik göstermektedir. Kendine özgü birtakım özellikleri bulunan sistem ihtiyaçlara göre şekillendiğinden fiyatlar da değişecektir.  

Son zamanlarda kullanımı giderek yaygınlaştığından dolayı taleplerin artmasını fırsat bilenler de olacaktır elbette. Ancak kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, kurumsal firmalarla çalışmalısınız. En Reklam size bu konuda geniş ürün seçeneklerini, uygun aralıklarda one way vision fiyatları ile sunmaktadır. Yapılan keşif ve değerlendirmeler sonucunda en avantajlı sisteme sahip olmanız için çalaışan firmamızdan, one way vision hizmetini yüksek kalitede alabilirsiniz.  

One way vision baskı tasarımında sınır yoktur. Uygulamayı istediğiniz alana istediğiniz renk ve tasarımda yaptırabilirsiniz. Yeter ki kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak isteyin. En Reklam size one way vision baskı konusunda en ayrıcalıklı hizmeti en uygun fiyatlarla sunacaktır. Hizmetin kalitesinden dolayı uzun yıllar kullanılabilecek özellikte olması da, ekonomik olarak sağladığı avantajı ikiye katlamaktadır.  

Sıkça Sorulanlar

One Way Vision Baskı Nedir?

One Way Vision Baskı Nedir

One Way Vision Baskı dijital çıktı ile elde edilen görüntünün belirli sıklık ve ölçülerde özel malzeme üzerinden acıktı alınması ile cam yüzeylerin kaplanması anlamına gelir. Özellikle tam anlamı ile camlar kaplanmadığı için dijital çıktının üzenindeki delikler arasından görünüm yarı şeffaf olarak devem etmektedir. Mağaza ve ofis bölmeleri bu şekilde kapatıldığından bir taraftan bakan kişi diğer tarafı göremez fakat reklam yada dijital baskı net olarak görülebil.

5/5 - (50 votes)
Hizmet Teklif Formu

  22.09.2022
  60
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara