Neon Tabela

Neon Tabela

Neon Tabela Nedir? Eski dönemlerden içinde yaşadığımız döneme kadar farklı araç ve materyallerle reklamcılık çalışmaları yapılmıştır. Sürekli değişen teknoloji sayesinde farklı araçlar kullanılarak kaliteli reklam faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bu noktada neon tabela da sıklıkla karşımıza çıkan yöntemlerden biridir. Bilenler bilir de bilmeyenler haliyle neon tabela nedir araştırıyor. Neon tabelalar, birçok tanıtım türüne göre daha etkileyici özelliktedir. 

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olan neon tabelalar, restoran ve cafe gibi işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Neon tabela nedir merak ediyorsanız; öncelikle bu tabela türü özel olarak üretilen küçük cam boruların ateşte ısıtılarak şekillendirilmesiyle oluşturulur. Dikkat isteyen bir iştir dolayısıyla profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Neon tabela görsel açıdan kuvvetli, dikkat çekici ve etkileyici tanıtım materyalidir.  

Hemen her renkte neon tabela üretimi yapılır. Özellikleri dolayısıyla reklam ve tanıtım faaliyetleri için çok fazla tercih edilir. Aynı zamanda tasarruflu bir tanıtım ürünüdür. 

Hizmet Özellikleri
 • Uzun ömürlü kullanıma yönelik olması.
 • Özellikle gece saatlerinde dikkat çekmesi.
 •  İstenen renkte üretiminin yapılması.
 • Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olması.
 • Isı sayesinde kolayca istenen şekli alabilmesi ve istenen yazının yazılabilmesi.
 • İster yazı, ister harf ve figür şeklinde üretiminin yapılabilmesi.

neon tabela nedir? sorusuna verilebilecek cevaplardır.  

Bu özellikleri dolayısıyla neon tabelalar diğer tabela türlerine göre ciddi anlamda avantajlıdır. Özellikle görünüm açısından çok dikkat çekicidir ve doğrudan etkileşim sağlar. Marka ve işletmeler rakiplerinden farklarını, etkileyici neon tabela hizmeti alarak ortaya koyabilirler.  

Foto Galeri

Neon Tabela Modelleri

Neon tabela modelleri, profesyonel reklam ajansları tarafından günümüz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanılarak trendlere uygun şekilde tasarlanmakta. Bu noktada yüzlerce farklı modelden bahsedebiliriz. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan ihtiyaçlara göre tasarım yapılıyor. Kendi stilini yansıtmak için farklılık arayan işletmeler, neon tabela seçeneğini mutlaka değerlendirmeli.  

Neon tabela modelleri reklam amaçlı olarak değerlendirilen bütçe dostu alternatif tanıtım yöntemidir. İstek dahilinde kişiye özel şekilde tasarımı da yapılabilir. Restoranlardan kuaförlere, çay bahçelerinden eczanelere kadar birçok sektörde tanıtım amaçlı olarak neon tabela hizmetinden faydalanılıyor.  

Temel kullanım amacı dikkat çekmektir. Son zamanlarda reklam araçlarının değişmesi ve rekabet ortamının hareketlenmesinden dolayı neon tabela modelleri de çok fazla rağbet görmeye başladı. Zaten günümüzde sektör farkı olmaksızın her firmanın herhangi bir reklam faaliyeti gerçekleştirmeden başarı sağlaması mümkün değil. Bunun için de hem bütçe dostu hem de etkileyici yöntemler tercih edilmektedir.  

Fiyat Teklifi Al

Neon tabela modelleri hedef kitlenin doğrudan dikkatini çekecek materyallerdir. Bu tanıtım türü, binaların cephe ya da çatılarına uygulanır, uzun mesafede işletmelerin bilinirliğini arttırmak için kullanılır. Uygulama gerçekleştirilmeden önce gerekli hesaplamalar yapılır, konum seçilir. Kaliteli malzemeden üretimi yapılan neon tabela, profesyonel şekilde konumlandırılarak reklam ve tanıtım işlevi için kullanılmaya başlanır.  

Neon tabela modelleri için En Reklam çalışanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Hizmet sektörünüzü ve nasıl bir tabela türü istediğinizi belirtirseniz, marka tanıtımınızı en iyi şekilde yapabilmeniz için neon tabela imalatı hemen başlatılacaktır. Parlak ve şık görünümünden dolayı uygulama sonrası anında etkileşim alacaktır. Gün içinde açık alanlarda birçok farklı neon tabela görüyoruz. İster istemez dikkatimizi çeken tabelalarla markaların doğrudan reklamı yapılmış oluyor. Siz de modern dönem reklam aracı arayışındaysanız, maliyetine göre kat kat fazla getiri sağlayacak neon tabela seçeneğini değerlendirebilirsiniz.  

Aktif Kampanyalar

Neon Tabela Fiyatları

Kullanım amacı ve alanından sonra neon tabela fiyatları en çok merak edilen konu. Çok fazla alanda kullanılan ve her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanabilen neon tabelalar için haliyle farklı fiyat seçenekleri sunulacaktır. Marka, renk, boyut, tasarım ve model, neon tabela fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.  

Fiyatlar değişkenlik gösterse de herkesin kendi ihtiyaçlarına ve bütçesine göre bir neon tabela tasarlatma imkanı vardır. Talepler değiştiğinden fiyatlar da değişkendir. En Reklam firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde öncelikle ihtiyaçlarınıza göre nasıl bir tasarım yapılacağı, sonrasında ise neon tabela fiyatları belirlenir. Uzman ekibimizin size düşük maliyetlerle kısa sürede yüksek getiri sağlayacak şekilde fiyat belirlemesi yapacağından emin olabilirsiniz. Profesyonel firma farkıyla hizmet aldığınız takdirde bütçenizin dışına çıkmadan etkileyici bir reklam materyali elde etmeniz mümkün olur. 

Gereksinimlerinize alakalı olarak çıkarılacak fiyat skalası, neon tabela konusunda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. En Reklam neon tabela fiyatları, hizmet kalitesiyle doğru orantılıdır. Reklamın her firma için hayati önem taşıdığı şu dönemde makul aralıklarda bir fiyatla yüksek kalitede neon tabela hizmeti alarak sektörünüzde başarınızı arttırma konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. Neon tabela etkileri diğer tanıtım materyallerine göre daha fazladır. Dolayısıyla ödenen maliyetin geri dönüşünü fazlasıyla yapar. Kullanıma başlandığı anda kaliteli neon tabela etkileri firma prestijine katkı sağlamaya başlar. Marka bilinirliğinize en büyük katkıyı, 7/24 etkili reklam yapacak neon tabela hizmeti alarak sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar ilk günkü kalitesiyle işlevini sürdürecek neon tabela görselliği ile işletmenizi hedef kitlenizin gözünde öne çıkarabilir, daha fazla görünür ve bilinir hale getirebilirsiniz.  

Sıkça Sorulanlar
kişiye özel neon tabela

En Reklam kişiye özel neon tabela üretimi ve satışı da yapmaktadır.

neon tabela yapımı

Firma olarak her tabela modelinin üreticisiyizdir. Özellikle neon tabela yapımı bizim için en önemli konudur. Maliyeti ve özellikleri bakımı da bu reklam tabelası tipi başka bir değerlidir.

neon ışıklı tabela

En şık ve kaliteli neon ışıklı tabela çeşitleri ve fiyatları boyutlarına göre değişiklik gösterecektir. En detaylı biyat bilgisi için lütfen bize ulaşın.

5/5 - (50 votes)
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  61
  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Yiğit Namlı dedi ki:

   It probably seemed trivial to most people, but it mattered to Tracey. She wasn’t sure why it mattered so much to her, but she understood deep within her being that it mattered to her. So for the 365th day in a row, Tracey sat down to eat pancakes for breakfast.

   1. safirtema dedi ki:

    There was no time. He ran out of the door without half the stuff he needed for work, but it didn’t matter.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara