Kayan Yazı Tabela

Kayan Yazı Tabela

Kayan Yazı Tabela Nedir? Günümüzde reklam materyalleri o kadar çeşitlendi ki, hangi yöntemin daha etkili olabileceği konusunda akıllarda soru işareti oluyor. Kayan yazı tabela nedir Şeklinde çok fazla araştırma yapılmasının nedeni de bu. Kayan yazı tabela, sabit yazılı şekilde tasarlanan tabelaların ledler kullanılarak etkileyiciliğinin arttırılmasıdır.  

Tabela her daim en etkili reklam araçlarından biri olarak kullanılıyordu. Birçok farklı tabela çeşidinden biri olan led tabelalarla, tanıtım için tabelaların tercih edilirliği daha da arttı. Kayan yazı tabela ışıklandırma sistemiyle yapılır. Dükkanlar, oteller, mağazalar, restoranlar ve daha birçok işletme kayan yazı tabela nedir sorusunun cevabını iyi biliyor ve artılarından dolayı bu sistemi kullanıyor. Bu tabela çeşidi çok fazla dikkat çekici şekilde tasarlanabilmektedir. Bu nedenle küçük ya da büyük ölçekli olması farketmeksizin birçok firma tarafından tercih edilmektedir.  

Eğer siz de kayan yazı tabela nedir merak ediyorsanız, reklam gereksiniminizi en iyi şekilde karşılayacak sistemlerden biridir diyebiliriz. Özellikle kalabalık alanlarda ve caddelerde tercih edilebilecek en iyi reklam türüdür. O ortamda bulunan herkesin doğrudan ilgisini çeken sistem, görenleri firmaya yönlendirir, etkileşimi arttırır. 

LED kayan yazı tabela avantajları
 • Düşük elektrik tüketimi.
 • Gece yada gündüz fark etmeksizin dikkat çekici bir aydınlık.
 • Kayan yazı özelliği ile aktif animasyonlu reklamlar.
 • Sürekli haraketli ve değişken reklam panosu.

Kayan yazı tabela nedir sorusuna cevaben üretim ve malzeme kalitesiyle birlikte usta işçilikle uzun süre sorunsuz kullanım sağladığını söyleyebiliriz. İşletmelerle ilgili gösterilmek istenen bilgiler ya da verilmek istenen mesaj bilgisayar kullanılarak yazılır ve tabela üzerine yansıtılır. Bu hizmetle firmalara daha çok müşteri çekmek amaçlanır. Hedef kitlenin firmayla ilgili olumlu izlenimler edinmesi bu noktada önemlidir. Tabela, firmanın müşterilerin gözünde itibarının artması için büyük bir işlev görür. Görüntü ne kadar canlı ve etkileyici olursa, çekiciliği de o denli fazla olur.  

LED kayan yazı tabela örnekleri

Kayan Yazı Tabela Modelleri

Kayan yazı tabela modelleri, sahip olduğu özellikler dolayısıyla oldukça fonksiyoneldir. Hangi taraftan bakılırsa bakılsın yazıyı net şekilde okumak mümkündür. Yani kayan yazı tabela modelleri, her taraftan görülebilecek şekilde bir tasarıma sahiptir. En önemli özelliği de budur. Eğer kayan yazı tabela üç boyutlu yapılırsa, görsel açıdan etkileyiciliği daha da artar. Bu tabela türünün tasarımında led lambalar kullanıldığı için hem görünümü kalitelidir hem de önemli oranda enerji tasarrufu sağlar. Ticaret sektöründe birbirinden farklı alanda led tabela modelleri kullanılmaktadır.  

Yol kenarında bulunmayan iş yeri ya da ofislerin yeri, kayan yazı tabela kullanılarak belirtilebilir. Ayrıca çeşitli işletmelerde kayan yazı tabela kullanımıyla lavabo ve mutfak gibi alanların yeri belirtilir. Teknolojinin sağlık sektörüne bir yansıması olarak kayan yazı tabela modellerinin hastanelerde bilgisayar üzerinden sıra takibi yapmak için kullanıldığını da görürüz.  

Kayan yazı tabela modelleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Firmaların hedef kitlenin ilgisini çekmek ve marka bilinirliğini arttırmak için sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. Profesyonel işçilikle çok dikkat çekici tasarımlar yapılmaktadır. Kayan yazı tabelaların büyük bir diğer avantajı da, gece ya da gündüz her daim net görülebilmesidir.  

Uzun vadede uygun fiyatlı tanıtım yolu arayanlar için kayan yazı tabela modelleri doğru bir seçim olacaktır. Ticaret sektöründe hizmet veren firmalar, her daim rakiplerinden belirgin yönleriyle ayrılmak ister. Kayan yazı tabela bunun için önemli bir fırsattır. Firma gereksinimlerine uygun şekilde hazırlanan tabelalarla marka prestijini arttırmak çok kolay!  

Tabela küçük olsa bile tasarımı canlı olduğundan her zaman insanların ilgisini fazlasıyla çekecek özelliktedir. Kayan yazı sistemi itibariyle tabela üzerine çok fazla sayıda yazı yazılabilir. Kayan yazı tabela modelleri arasından seçim yaparken öncelikle tabelanın hangi amaca yönelik olarak kullanılacağı belirlenmelidir.  

İş yerlerinin faaliyet alanını belirtmek için kullanılan tabelalar, iletilmek istenen mesajı etkili şekilde verecek özelliktedir.  

Sıkça Sorulanlar
Sık arızalanır mı?

Bilinenin aksine led aydınlatmalara sahip tabelalar uzun kullanım ömürlerine sahiptir. Arıza olması durumu çok ender rastlanır.

Elektrik Tüketimi çok olur mu?

Hayır. LED lambalar

Led tabela ne kadar?

Led tabela maliyetleri 1.000₺ civarından başlamaktadır. Boyuta ve özelliğe göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Fiyat Teklifi Al

Kayan Yazı Tabela Fiyatları

İlk bakışta kayan yazı tabela fiyatları biraz maliyetli gibi görünebilir. Tasarımında led ışıklar kullanıldığı için kullanıcılarda pahalı izlenimi uyandırır. Oysa ki tasarruflu led lambalar kullanım süresi boyunca önemli oranda enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede de uzun vadede ekonomik açıdan fazlasıyla avantajlıdır.  

Kayan yazı tabelaların tasarımında temel amaç dikkat çekiciliğidir. Herhangi bir firma alacağı tabela tasarım hizmetiyle hedef kitlesine mesajını net şekilde verebilir. Tabelalar kullanıcıların isteklerine göre tasarlanabilir. Kullanım alanına göre çok çeşitten oluşan led tabelalar ödenen maliye göre kat kat fazla olumlu getiriler sağlamaktadır. Yani kayan yazı tabela fiyatları ne olursa olsun hizmet kalitesine göre fazlasıyla ekonomiktir.  

Aktif Kampanyalar

Kullanım alanına göre kayan yazı tabela çeşitleri geniş yelpazede ele alınmaktadır. Bu nedenle tasarımı, kişilerin kullanım alanına göre şekillenir. Kayan yazı tabela fiyatları da bundan dolayı değişkendir. Fiyat konusunda kesin bir bilgi almak için En Reklam firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Önce faaliyet alanınıza ve kullanım alanına göre ihtiyaçlarınız belirlenir. Sonrasında kayan yazı tabela fiyatları belirlenir.  

Büyük küçük her yaştan ve kesimden insanın ilgisini çekecek kayan yazı tabela fiyatlarının, firma prestijine sağlayacağı katkı düşünüldüğünde fazlasıyla ekonomik olduğu görülecektir. Son zamanların bu etkili reklam türünü kullanarak siz de rakiplerine fark atmak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

5/5 - (50 votes)
Hizmet Teklif Formu

  22.09.2022
  69
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara