Işıklı Kutu Harf Tabela

Işıklı Kutu Harf Tabela

Son zamanlarda reklam ve tanıtım materyalleri çok değişti. Önceleri geleneksel yöntemlerle maddi açıdan külfetli şekilde yaptırılan reklamlar, şimdilerde daha dikkat çekici teknikler kullanılarak uygun fiyatlarla yaptırılabiliyor. Işıklı kutu harf tabela bunlardan biri. Dijital dönüşüm çağında teknik fazla olunca ışıklı kutu harf tabela nedir sorusu da sıklıkla soruluyor. Öncelikle ışıklı tabelalar, potansiyel müşterilerin dikkatini etkili şekilde çekmek için kullanılan reklam aracıdır.  

Esasında tabela çeşitleri, firmaların müşteri kitlesini arttırabilmek için kullanacağı en iyi araçtır. Bunlar içinde ışıklı kutu hart tabelalar, özellikleri dolayısıyla bir adım öne çıkar. Işıklı kutu harf tabela nedir sorusuna cevap olarak reklam ve tanıtım sektörünün en rağbet gören ürünüdür diyebiliriz. Işıklı kutu harf tabelalar, teknolojinin gelişimiyle birlikte kendini yenileyen tabela sektörünün etkili bir parçasıdır.  

Işıklı Kutu Harf Tabela Özellikleri
 • Alüminyum kutu harf.
 • Pleksi kutu harf.
 • Vinil germe.
 • Krom kutu harf.

Işıklı kutu tabelalar dikkat çekicidir. Farklı tabela türleriyle bir arada kullanılabilirler. Üretiminde floresan, neon ya da led kullanılır. Yaydığı ışık yoğunluğu oldukça fazla olan ışıklı kutu harf tabela, düşük maliyetlerle etkili bir reklam yapmak isteyenler için en ideal seçenektir. Ayrıca uzun ömürlü ve dayanıklıdır.  

Foto Galeri

Işıklı kutu harf tabela nedir sorusuna firmaların ihtiyaçlarına göre cevap verilir. Taleplere göre ışıklı tabelaların farklı şekilde, konseptte ve boyutta tasarımı yapılabilir. Profesyonel şekilde tasarımı yapılan bir kutu harf tabela, firmaların tanınmasına büyük katkı sağlar.  

Kutu Harf Tabela Özellikleri
 • Hareketli kenarlıklı.
 • Mesaj içeren.
 • Yanıp sönen.
 • Figürlü ya da kayan yazı şeklinde ele alınabilir. 

Bir defa ödenecek bir maliyetle, uzun süre firma amaçlarına hizmet edecek bir tanıtım ürünü sahibi olmak mümkündür. En dikkat çekici tanıtım aracı olarak kullanılan ışıklı tabelalar, kişiye özel çözümlerle üretildiğinde kısa sürede istenen verim alınacaktır. Işıklı kutu harf tabela nedir sorusun cevabını En Reklam firmamıza ihtiyaçlarınızı bildirerek en kaliteli şekilde alabilirsiniz.  

Işıklı Kutu Harf Tabela Modelleri

Işıklı tabela modelleri kullanılacağı alanın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Değişik nesnelerle süslenmesi, elektronik özellikte olup olmaması, markaların, ürünlerin ya da hizmetlerin ön plana çıkarılması gibi unsurlara göre kutu harf tabela modelleri birçok alternatiften oluşmaktadır. Kabartmalı, iki ya da daha fazla renk seçeneğine sahip altı çizili şekilde detaylandırılabilen tabela çeşitleri, aynı zamanda taleplere göre farklı şekillere sahip şekilde de üretilebilir.  

Gelişen teknoloji sayesinde artık her ihtiyaca beklentilerin de üzerinde olacak şekilde cevap verilebiliyor. Özellikle reklam ve tanıtım sektöründe ciddi bir gelişme söz konusu. Işıklı kutu harf tabela modelleri, bu gelişimin en güzel örneği. Bugün çevremize baktığımızda birçok firmaya ait ışıklı tabela çeşitlerini görebiliriz. Çünkü ışıklı tabelalar uygun maliyetlerle etkili ve uzun süreli reklam yapılabilecek en iyi araç niteliğindedir.  

Işıklı kutu harf tabela modelleri beyaz ya da sarı lambalar kullanılarak imal edilir. Özellikle akşamları hizmet sağlayan işletmeler için önemli bir tanıtım aracıdır. Işıklı kutu harf tabela modelleri denildiğinde dikkat sistemi ayrıcalıklı kılan birçok özellikten bahsetmek mümkün. Zaman ayarlı olması bu ayrıcalıklı özelliklerden biri. Bu sayede gece olduğunda ya da gündüz istenilen bir saatte kullanımı çok kolay olmaktadır.  

Işıklı kutu harf tabela modelleri geniş kapsamda ele alınmaktadır. En Reklam olarak ışıklı tabelalar konusunda her ihtiyaca beklentilere uygun şekilde cevap vermekteyiz. Işıklı tabelalar sadece rakam ya da yazıdan ibaret olmamakla birlikte taleplere göre resim ve manzara gibi değişik görsellerde de hazırlanabilir.  

 • Alüminyum kutu harf, 
 • Pleksi kutu harf, 
 • Vinil germe, 
 • Krom kutu harf, 

ışıklı kutu harf tabela modelleri olarak ele alınmaktadır. Kendi ihtiyaçları için hangi tabela türünün daha avantajlı olacağını bilmeyen firmalar, işinin uzmanı profesyonel kişilerle çalışmak istemektedir. En Reklam firmamızı aradığınızda uzmanlarımız sizinle ilgilenir ve gerekli yönlendirmeleri yapar. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ışıklı tabelanız; 

 • hareketli kenarlıklı,  
 • mesaj içeren,  
 • Yanıp sönen,  
 • figürlü ya da kayan yazı şeklinde ele alınabilir. 

Işıklı Kutu Harf Tabela Fiyatları

Işıklı kutu harf tabelalar, görsellik açısından dikkat çekici materyallerdir. Firmaların çok fazla tercih ettiği sistem, reklam ve tanıtım hizmetleri açısından beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. İyi hazırlanan bir ışıklı kutu harf tabela, firmaların reklam ihtiyacını tek başına giderecek ve işletmeye çok fazla müşteri çekecek özelliktedir. Işıklı kutu harf tabela yaptırarak siz de reklam ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilir ve gelirinizi kısa sürede arttırabilirsiniz. Bu noktada tabi ışıklı kutu harf tabela fiyatları da merak edilmektedir.  

Aslında ürün çeşitliliği çok olduğu için fiyat konusunda net bir bilgi vermek zordur. Ancak genel anlamda her bütçeye hitap eden aralıklarda bir fiyat politikasından söz edilebilir. Ayrıca bir kez ödenecek ışıklı kutu harf tabela fiyatları, işletmelere uzun vadede olumlu yönde getiriler sağlayacaktır. Dayanıklı yapısıyla reklam ve tanıtım amacına uzun yıllar hizmet etmesi de, ekonomik açıdan ayrı bir avantajıdır.  

En Reklam farkıyla alacağınız hizmet sonrası uygun ışıklı kutu harf tabela fiyatları ile hedef kitlenize en kısa sürede ve en etkili yoldan ulaşmanın avantajını yaşayabilirsiniz.  

Sıkça Sorulanlar
Her renkte üretim oluyormu?

Evet her model için her rnekte üretim yapabiliyoruz.

Kutu Harf Tabela Örnekleri

Kutu harf tabela modelleri için https://enreklam.net/isikli-kutu-harf-tabela/ adresine baka bilirsiniz.

Işıklı Kutu Harf Fiyatları

Kutu har fiyatları her model ve ürün çeşiti için çok değişiklik göstermektedir. En sağlıklı fiyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Öğren
Aktif Kampanyalar

Aktif kampanaya fiyatlarından yaralanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aklınızdaki projeni hemen anlatın sizler için ne kadar sürede ve ne fiyatta ürün teslimi yapabileceğimizi sizlere hemen bilgi verelim.

En Reklam Ekonomik Çözümlere Profesyonel Hizmet Sunar
Işıklı kutu harf tabela çeşitlerimizden en düşük fiyat garantisi ile yararlanmak için yetkililerimizle hemen görüşün. Üretici firmam olmamızın avantajı ile en düşük fiyat ile sizlere hizmet verelim.
5/5 - (39 votes)
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  60
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara