Cam Folyo Kaplama Fiyatları, Modelleri

Cam Folyo Kaplama Fiyatları, Modelleri

Cam Folyo Kaplama Nedir? Son dönemlerde kaplama uygulamalarının popüler olmasıyla birlikte hizmetin içeriği de genişledi. Bu çeşitlilik, reklam ve tanıtım işlerini çok kolaylaştırdı. Reklamcılık sektörüyle iç içe olanlar bilirler, Cam folyo kaplama nedir sorusunun cevabı önceleri çok uğraştırıcı ve zor bir hizmet olması yönündeydi. Yeni çıkan folyoların uygulanması nispeten daha kolay. Günümüzde, farklı özelliklere sahip birçok folyo çeşidi bulunuyor. 

İç ve dış yüzeylere uygulanan folyo kaplama nedir araştırmasında amine folyo ve  dökme folyo olmak üzere iki folyo türüyle uygulama yapıldığını görebiliriz. Camlara dış kısmından uygulanan folyo kaplama, yüksek seviyede etkileyiciliğe sahiptir. Cam ya da kompozit yüzeylere folyo kaplama uygulaması yapılabilir. Cama uygulanırsa, içeriden bakıldığından dışarısını göstermez.  

Cam Folyo kaplama nedir aslında az çok da olsa bilgi sahibiyiz. Çünkü folyolar günümüzde en sık kullanılan reklam araçlarından biri. Dışarıda başınızı hangi yöne çevirseniz, mutlaka folyo baskı ile kaplanmış bir cephe görürsünüz. Etkilerinden ve uygulama avantajlarından dolayı günümüzün en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Uygulamada kullanılan folyonun arka yüzeyi beyazsa, içeriden bakıldığında folyonun beyaz arka kısmı görünür.  

Cam Folyo Kaplama Örnekleri

Çok fazla yaygınlaşması ve özellikle büyük firmalar tarafından tercih edilmesinden dolayı akıllara folyo kaplama nedir sorusunun gelmesi gayet normal. Belirlenen mekanın camlarına ya da kompozit yüzeyine özel şekilde tasarımı yapılan şirket adı ve logosunu da içeren şekillerin baskısı ve uygulaması rastgele yapılmaz. İşlem, alanın müşteri kitlesine doğrudan hitap edecek bir yerine binanın görünümüyle bütünleşecek şekilde uygulanmalıdır. Bu da profesyonellik gerektirir. Reklam aracı olarak kullanımı giderek arttığından, sektörde hizmet veren firma sayısı da çoğalmıştır. Eğer hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet almak isterseniz, En Reklam gibi kurumsal firmalardan destek almanız en doğrusu olacaktır.  

Hizmet Özellikleri
 • Düşük maliyetli reklam.
 • Araba ve Ofis camları için ideal bir reklam türüdür.
 • Sıklıkla değiştirilebilir.
 • Yüksek çözünürlüklü çıktı kalitesi alınabilir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Fiyat Teklifi Al

Cam Folyo Kaplama Modelleri

Folyo kaplama modelleri günümüzün en çok kullanılan reklam araçlarındandır. Bunun için de büyük binaların dikkat çeken cepheleri seçilir. Pek çok firma adını akıllarda kalıcı şekilde duyurmak ve müşteri kitlesini arttırmak için bu yöntemi tercih eder.  

Folyo kaplama modelleri arasından seçim yapıldıktan sonra cephe giydirme çalışması bilgisayar üzerinden yapılır. Sonrasında baskı işlemi gerçekleştirilerek vinç desteğiyle hazırlanan tasarım binaya giydirilir. Ancak bu, anlatıldığı kadar basit değildir. Bilgisayar ortamında tasarımın hazırlanmasından baskı ve uygulama kalitesine kadar birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir.  

Kalitesiz malzemeler ve kalitesiz baskıların firmalara faydadan çok zararı dokunur. En Reklam sizler için en kaliteli malzemeleri son teknolojik cihazlarla uygular. Bu da, reklam beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanması anlamına gelir.  

Folyo kaplama modelleri son zamanlarda birçok farklı alanda kullanılıyor. Genel anlamıyla reklamcılık sektöründe ön plana çıksa da, kullanım alanı ve amacı çok geniş. Aslında içeriden dışarıyı göstermediği için şimdiye kadar pasif kalmış bir sistemdir. Ancak one way vision (delikli folyo) modelinin geliştirilmesiyle folyo kaplamaların değişik alanlarda beğenilirliği artmıştır.  

Folyo kaplama yaptırmak ve başarılı bir reklam çalışması gerçekleştirmek isterseniz, En Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli şekilde hazırlayacağımız folyo baskılar, şirketlerin daha ekonomik ve verimli stratejiler geliştirmesini sağlar.  

Folyo kaplama modelleri başka herhangi bir malzemeye gerek duyulmaksızın istenilen alana yapıştırılabilir. Hem iç hem de dış yüzeylere uygulanabilir. İç yüzeylere uygulandığı zamanda çok estetik bir görünüm kazanır. Eğer iyi bir reklam yapmak isterseniz birçok alanda kaliteli tanıtım işlemleri için folyo kaplamayı tercih edebilirsiniz. 

Aktif Kampanyalar

Cam Folyo Kaplama Fiyatları

Folyo kaplama fiyatları için sabit bir rakam verilemez. Çünkü sistemin kullanım alanı çok geniş. Fiyatlara etki eden çeşitli faktörler var. Öncelikle uygulamanın yapılacağı alan, sonrasında binanın yerden yükseklik mesafesi ve kaplamanın ölçülerine göre fiyatlar değişir.  

Sistem verimli olmasından dolayı fiyatları, sağlayacağı kazanımlara göre çok çok ekonomiktir. Hizmet alım esnasında belirlenen fiyatlar üzerinden bir defa ödeme yapıldıktan sonra folyo kaplama sistemi uzun yıllar kullanılabilir. Bu da, uzun vadede hatrı sayılır bir gelir elde etmek demektir.  

Folyo kaplama fiyatları, firmaların reklam ihtiyacına en kaliteli şekilde cevap veren sistemin kalitesiyle kıyaslandığında bütçeleri aşmayacak aralıklarda olduğu görülür. Folyo kaplama tasarımında ve renk seçeneğinde sınır yoktur. Herkes kendi ihtiyacına göre farklı renk ve tasarımlarda özgün folyo kaplama çalışmaları yaptırabilir.  

En Reklam olarak reklam ve tanıtım sektöründe hizmet sağladığımız alanlardan biri de folyo kaplama sistemleridir. Alanında uzman çalışanlarımız, sizler için en iyi çalışmaları yapacaktır. Fiyatlar hakkında net bir rakamdan söz edemeyiz ancak ihtiyaçlarınıza özel şekilde çizeceğimiz yol haritasıyla müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutacak aralıklarda bir fiyat belirleyeceğimizi bilmenizi isteriz. 

En Reklam olarak belirlediğimiz folyo kaplama fiyatları, uygun bir maliyetle kısa sürede yüksek kazanç sağlayacak aralıklardadır. Buna bir de kaliteli malzemeden imal edilen sistemin uzun vadede getirilerini eklediğinizde, sistemin maliyeti ciddi anlamda uygun olacaktır. En iyi fiyat garantisiyle yüksek kalitede folyo kaplama hizmeti için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilir, profesyonel anlamda bilgi ve hizmet alabilirsiniz.  

Sıkça Sorulanlar
5/5 - (28 votes)
Hizmet Teklif Formu

  22.09.2022
  77
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara