Billboard Giydirme

Billboard Giydirme

Billboard Giydirme Nedir? sorusunun cevabı son zamanlarda sıklıkla araştırılıyor. Billboard reklamları, hem araçlara hem de yayalara hitap eden bir açık hava reklamcılığı türüdür. Aslında teknolojik gelişmelerin etkisi dolayısıyla tanıtım faaliyetleri de dijital dönüşümden payını almış ve bazı reklam yöntemleri popülaritesini yitirmiştir. Ancak billboard reklamları için böyle bir durumdan söz edilemez. Çünkü açık havada özenle seçilen alanlara uygulanan billboard giydirme işlemiyle çok kaliteli şekilde reklam yapılabilir. Dışarıda billboardı herkes görür. Araçlar, yayalar sürekli önünden geçtiğinden ister istemez etkileşime sebep olur. Billboard reklamları her daim işe yarar. Eğer siz de billboard giydirme nedir merak ediyorsanız, bu yöntemin en etkili reklam türlerinden biri olduğunu bilmelisiniz. 

Tüketici kesimin billboard reklamlarını görmesi için herhangi bir çaba sarfetmesine gerek yoktur. Renkli, canlı, dikkat çekici görsellerle donatılmış ya da mizah içeren billboardlar, insan sirkülasyonun fazla olduğu alanlarda kaliteli reklam amacına hizmet eder. Trafikte, yürüyüşte, ATM ya da banka önlerinde bekleyen vatandaşların gözü hedefe yönelik olarak hazırlanan billboardlara takılabilir. Hedef kitleye en etkili ve kısa yoldan ulaşmayı sağlayacak reklam türü olması, billboard giydirme nedir sorusunun en net cevabıdır. 

Profesyonel dış mekan reklamcılık türlerinden biri olan billboard giydirme, özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde uygulanırsa beklentileri tam anlamıyla karşılar. Açık hava reklamcılığında dikkat çekicilik ve görsel açıdan bütünlük oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen billboard giydirme işlemiyle hedef kitleye doğru zamanda doğru mesajı iletmek mümkün olur. 

Hizmet Özellikleri
 • Her boyutta ve renklerde büyük detaylı çıktılar alınabilir.
 • Düşük maliyet.
 • Hızlı üretim ve montajlama.
Foto Galeri

Billboard Giydirme Modelleri

Billboard giydirme modelleri konusunda herhangi bir sınır yoktur. Çünkü hizmet, ihtiyaçlara göre verilir. Belirli kampanya ve promosyon günlerinin tanıtımı için billboard reklamları çok etkilidir. Dış mekan reklam araçları doğrudan hedef kitlenin gözü önünde yer alır. Bu nedenle etkileri çok yüksektir. Şehirlerin insan yoğunluğu hesaplanarak farklı noktalarına konumlandırılan billboardlar, reklam amaçlı olarak en çok tercih edilen materyallerdir. Eğer bu yere ihtiyaçlara göre uygun malzeme doğru şekilde yerleştirilirse, çok kaliteli bir reklam aracı elde edilmiş demektir.  

Billboard giydirme modelleri diye araştırma yapanların beklediği kalitede hizmet alabilmek açısından profesyonelce ilerlemesi gerekir. Özgünlükten uzak, karmaşık şekilde hazırlanan billboard reklamları firmanıza fayda sağlamaktan çok zarar verecektir. Billboard giydirmeye konu olacak görsellerin ihtiyaçlara uygun şekilde tasarımı, hedef kitleye ulaştırılmak istenen mesajın etkisi ve marka itibarı için büyük önem taşımaktadır.  

Çok fazla kullanılan reklam yöntemlerinden biri olan billboardlar, hem kampanya mesajlarını hem de markaların ismini aynı anda birçok kişiye ulaştırma gibi bir etkiye sahiptir. En Reklam olarak dijital gelişimin etkilerini en iyi şekilde kullanıyor ve hedef kitleye uygun şekilde reklam türleri hazırlayarak billboard giydirme hizmeti veriyoruz. Eğer firmanızla ya da ürün ve hizmetlerinizle ilgili kısa yoldan mesaj vermek isterseniz siz de billboard giydirme hizmetini tercih edebilirsiniz. Bu sayede ürün, firma ve kampanya tanıtımınızı en kısa yoldan yapma fırsatını elde edersiniz.  

Billboard giydirme modelleri, sektörlere ve hizmetin kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Bu modeller arasında mesajı hedef kitleye en kısa yoldan ve etkili şekilde ulaştıracak olanlar tercih edilmelidir.  

Işıklı, ayaklı, Light Box, Snaplight, bombeli, afiş, ayaklı, notice board ve su tankı helezon olmak üzere birçok farklı billboard modeli var. Bu çeşitlilik için billboard giydirme modelleri ürün ve hizmetlerle hitap edilen kitleye göre seçilmelidir. Bu sayede istenen sonucu elde etmek mümkün olur.  

Günümüzde hizmet sektöründeki hareketli rekabet ortamı düşünüldüğünde, reklamcılık hizmetlerinin önemi de açıkça anlaşılır. Bu noktada farklı ihtiyaçlara yönelik reklam çeşitleri, kurtarıcı durumdadır. Billboard giydirme modelleri, reklam ve tanıtım hizmetlerinin adeta başrol oyuncusudur. Markaların, işletmelerin, ürün ve hizmetlerin tanıtımı için billboard reklamları en çok tercih edilen reklam türüdür. Tecrübeli ve işinde profesyonel reklam ajansları, billboard giydirme hizmetinin tanıtım açısından ne denli önemli olduğunu bilir ve müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en doğru hizmeti sağlar.  

Fiyat Teklifi Al

Billboard Giydirme Fiyatları

Billboard giydirme fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Yapılacak reklamın sayısı ve boyutu bu noktada öne çıkan faktörlerdir. Kiralama süresi ve baskı maliyetleri de billboard giydirme fiyatları üzerinde etkili olan unsurlardır. Bu reklam türünü gelende büyük ölçekli firmalar tercih eder. Ancak hareketli rekabet ortamında rakiplerinin bir adım önüne çıkmak isteyen firmalar için kısa yoldan etkili tanıtım amacıyla tercih edilebilecek en iyi yöntem billboard reklamlarıdır. 

Billboard giydirme fiyatları için öncelikle iyi bir reklam ajansıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. En Reklam bu noktada size iyi bir yol haritası çizecektir. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi bizimle paylaştığınız takdirde en avantajlı billboard giydirme fiyatları ile tanıtımınızı yaptırabilirsiniz. 

Aktif Kampanyalar

Diğer reklam çalışmalarında olduğu gibi billboard reklamları için de net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Çünkü billboard giydirme fiyatları sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Lokasyon, pano boyutu, kiralama süresi, baskı kalitesi ve daha birçok faktör billboard reklam fiyatları üzerinde etkilidir. Ancak şunu söylemek gerekir ki; açık hava reklamcılığı için tercih edeceğiniz billboard giydirme hizmeti, kısa sürede size geniş müşteri kitlesi ve yüksek kazanç olarak geri dönecektir. Bu da billboard için ödenen maliyeti kat kat karşılayacaktır. En Reklam olarak billboard giydirme fiyatları politikamız, işletmelere kısa sürede olumlu geri dönüşler sağlamaya yöneliktir.  

5/5 - (24 votes)
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  66
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara