Backdrop Stand Sahne Tabelası

Backdrop Stand Sahne Tabelası

Backdrop stand Sahne Tabelası Nedir? Backdrop sahne tabelası, reklam ve tanıtım ürünleri arasında yer alır. Son günlerde kullanım alanı genişlediği için backdrop sahne tabelası nedir diye merak edilmesi de gayet doğal. Backdrop sahne tabelası tiyatro, toplantı, gösteri ve sanatsal şovlarda kullanılan bir sistemdir. Firmaların düzenlediği etkinlik ve lansmanlarda da arka plan oluşturmak için yine bu sistem tercih edilir.  

Düzenlenen her organizasyonda sahne dekoruna ihtiyaç duyulur. İşte backdrop stand sahne tabelası nedir sorusunun cevabı bu noktada faydalı olacaktır. Çeşitli etkinliklerde sahne kurulumundan sahne arkası ve sahne üstü tasarımına kadar her detay, backdrop sahne tabelası çözümleri kapsamındadır. Birçok sisteme göre farkı, dış alanlarda da kullanılabilir özellikte olmasıdır. 

Backdrop stand sahne tabelası nedir sorusuna yanıt arayanlar, avantajlı kullanım özelliğinne sahip bir sistemle karşılaşırlar. Sistem, ihtiyaçlara göre üretilir ve istenen alana montajı yapılır. Etkisi yüksek olan bir reklam ürünüdür. Bu nedenle reklam ve tanıtım işlerinde en fazla kullanılan sistemdir. Farklı ebatlarda üretimi yapılan sistem, gereksinimlere göre üretildiği için her alanda kullanılabilir.  

Organizasyonlarda sahne arkası tasarım ihtiyacı için kullanılabilecek birçok farklı alternatif var. Backdrop sahne tabelası nedir biraz araştırdığınızda, özellikleri itibariyle sistemin diğer birçok sisteme göre daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Sahne arkası tasarımı denildiğinde akla avantajlı çözümleriyle backdrop sahne arkası gelir. Çünkü sistem üzerinde sahne arkası tüm gözenek, materyal, düzenek ve materyaller bulunur.  Backdrop sahne arkası tabelaya, folyo giydirme işlemi yapılabilir. Dijital baskıya uygunluğu da, bir diğer avantajıdır.

Backdrop sahne tabelas Foto Galeri

Backdrop Stand Modelleri

Backdrop stand modelleri denildiğinde geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşırız. Kullanım alanı geniş olduğundan ve üretimi talepler doğrultusunda yapıldığından model çeşitliliği hayli fazladır. Sistemin baskısı ve imalatı, firmaların istekleri üzerine yapılır. Hem fonksiyonel hem de ekonomik bir sahne dekor çözümüdür. Pratik kullanıma yönelik bir sistem olduğundan farklı organizasyonlarda en çok tercih edilen tabela sistemidir.  

Backdrop sahne tabela kullanım alanlarının genişliği kadar kullanıcılara avantaj sağlayan özellikleri de vardır. Ayakta sağlam ve dik şekilde durabilecek bir gövde üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen backdrop stand modelleri teknoloji döneminin en kaliteli reklam çözümüdür.  

Tek parça vinil üzerine uygulama yapıldığından sahnelerde sorunsuz şekilde kullanılacak bir elde edilir. Backdrop sahne tabela modelleri her alanda kullanılabilecek özelliktedir. Çok büyük sahne dekorlarına ihtiyaç yoksa ancak bir çözüm bulunması gerekiyorsa backdrop sahne tasarımı iyi bir çözüm olabilir. Backdrop sahne çözümü diğer sistemlere göre hem daha ekonomiktir hem de kullanımı kolaydır.  

Sıkça Sorulanlar
Backdrop Stand

Backdrop Stand reklam tabelası ile sahne girişleri ve sahneler şıklıkla dekore edilebilir. Açılış törenleri gibi bir çok etkinlikte dikkat çekici Backdrop Stand kurulumu yapılabilir.

Fiyat Teklifi Al

İstenen ölçülerde ve tasarımda üretilebildiğinden backdrop sahne tabela modelleri konusunda herhangi bir sınır yoktur. Sistemin üzerine gerilen vinil değiştirilebilir özelliktedir. Bu sayede backdrop sahne tabela modelleri daha sonra farklı alanlarda da kullanılabilir. Modüler yapıya sahip olmasından dolayı kullanım sonrası katlanıp kolayca depolanabilir.  

Backdrop sahne tabelası istek ve ihtiyaçlara göre üretilir, sonrasında istenen alana getirilerek kurulumu yapılır. Modülleri birbirine vidalandıktan sonra üzerine vinil branda gerilip zımbalanır. Bu sayede sorunsuzca kullanılabilecek bir sahne tabela çözümü elde edilir.  

Backdrop sahne tabela imalatı küçük büyük her türlü etkinlikte ya da organizasyonda kullanılabilir. Çeşitli reklam ürünlerinin imalatını yapan bir firma olarak backdrop sahne tabela üretimini de sizler için yapmaktayız. Hangi alanda hangi amaçla kullanacağınızı bize iletmeniz, kaliteli backdrop sahne tabela üretim hizmeti almanız için yeterli olacaktır. İster hazır tasarımlarımızı inceleyip tercih yapın isterseniz de hayallerinizdeki tasarımı yaptırın. Uzman çalışanlarımız her konuda size en iyi desteği sağlayacaktır.  

Aktif Kampanyalar

Backdrop Stand Fiyatları

Backdrop sahne tabela fiyatları için net olarak belirlenmiş bir metrekare fiyatı yoktur. Fiyatlar ürünün ebadına ve tasarımına göre değişir. İç ya da dış mekanlarda kullanılacak ürünlerin ebadında haliyle değişiklik olacaktır. Bu da fiyatlara yansır.  

Tanıtım, reklam ve çeşitli organizasyonlarda ihtiyaç duyulan backdrop sahne tabela tasarımları konusunda en kaliteli ve ekonomik hizmeti almak için En Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Son teknolojinin getirilerine uygun şekilde tasarlanmış sistemin fiyatları da elbette merak ediliyor. Backdrop stand fiyatları şeklinde arama yapıldığında, kesin bir fiyat bilgisine rastlamak mümkün değildir. Ancak işinde profesyonel firmaları tercih ettiğinizde, hem uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almış olursunuz hem de ödediğiniz maliyetin karşılığını beklentilerinize uygun şekilde alırsınız. 

Backdrop sahne tabela fiyatları, sistemin ölçüleri, imalatında kullanılan malzemenin kalitesi ve kurulum yapılacak yerin konumuna göre belirlenir. Dolayısıyla kendi ihtiyaçlarınızı belirtmeden kesin bir fiyat bilgisi alamazsınız. En Reklam olarak fiyatlar konusunda net bir rakam veremesek de, ihtiyaçlarına göre en uygun aralıklarda bir fiyat belirlemesi yapacağımızı söyleyebiliriz.  

Gereksinimlerinize göre belirleyeceğimiz stratejiler doğrultusuna imalatı yapılacak backdrop sahne tabelayı, sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Hatta kullanım sonrasında saklayıp, daha sonra aynı görünüm ve kalitesiyle başka bir etkinlikte de kullanmanız mümkündür. Tüm bunlar düşünüldüğünde böylesine kaliteli ve avantajlı bir sistemin fiyatlarının da gayet ekonomik olduğunu söyleyebiliriz.  

5/5 - (34 votes)
Hizmet Teklif Formu

  22.09.2022
  70
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara