Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Reklam Giydirme Nedir? Araç kaplama, iyi bir reklam hizmetidir. Açıkhava reklamcılığında istenen amaca kısa yoldan ulaşılmasında en iyi çözümdür. Araç kaplama nedir daha detaylı değinecek olursak; araç giydirme işlemiyle araçlar görsel açıdan kaplanır. Firmaların logoları ya da ürün ve hizmetleri yer alacak şekilde hazırlanan tasarımlar, araçlara giydirilerek önemli bir reklam kampanyası düzenlenebilir. Tasarım araç üzerine bölgesel olarak uygulanabileceği gibi tamamen de kaplanır.  

Farklı bir reklam yöntemi arayışında olanlar araç reklam giydirme nedir merak ediyor. Aslında araç kaplama, diğer reklam araçlarına göre kısa sürede daha fazla kişiye ulaşmayı sağladığından avantajlı bir hizmettir. Teknolojik gelişmeler kullanılarak yapılan dijital baskı ile araç giydirme işlemi, seyahat esnasında binlerce kişiyle etkileşim alacağı için marka bilinirliğini arttırıcı özelliktedir.  

Araç Kaplama – Araç Reklam Giydirme Avantajları
 • Maliyetsiz olarak sürekli reklamınızı yaparsınız.
 • Araçlarınınız trafikte dolaştıkça daha çok kişi reklamınızı görür.
 • Kurumsal kimliğinizi ve firmanızın büyüklüğe müşterilerinizce taktir görür.
 • Çalışanlar araç içi ve trafik kurallarına daha dikkatli olurlar.
Foto Galeri

Yatırım getirisi yüksek olan bir reklam hizmeti arayışınız varsa, araç giydirme nedir sorusunun yanıtını araştırmanızı öneririz. Çünkü ihtiyacınız olan cevabı, profesyonel hizmet kalitesiyle alacağınızdan eminiz. Araç kaplama, firma bilinirliğini arttırmak ve mevcut müşteri kitlesini genişletmek amacıyla yapılır. Renk değişikliği ya da araçların boyasının korunması için de yapılır ancak en çok reklam ve tanıtım hedefleri doğrultusunda tercih edilir.  

Araç Reklam Giydirme

Araç Giydirme
Araç reklam Giydirme

Küçük ya da büyük ölçekli firması bulunan herkes bir defa da olsa araç reklam giydirme diye araştırmıştır. Çünkü reklam, hizmet kapasitesi farketmeksizin her firmanın ortak ihtiyacıdır. Filo Araç kaplama hizmetiyle firmaların reklam ve tanıtımı aracın gittiği her yerde etkili şekilde yapılmaktadır. Araç nereye giderse gitsin, reklamı da araçla birlikte gidecektir. Bu nedenle birçok reklam materyaline göre daha etkili bir reklam türüdür. 

Araç park halinde bile olsa trafiğin yoğu olduğu alanlarda çok fazla etkileşim alacak ve doğrudan firmanın tanıtımını yapacaktır.  

Sıkça Sorulanlar
Araç reklam giydme arabaya zararı varmı?

Sanılanın aksine reklam kaplama yapılan araçların dış kaportası ve boyası birçok zedelenmeye ve renk solmasına, güneş yanıkları ve ufak çizilmelere karşı avantajlı olur.

Araç giydirme işlemi kaç gün sürmektedir ?

Uygun bir araç giydirme işlemi için aracınızın en az 1 gün kaplama merkemizde kalması gerekmektedir.

Araç giydirmede hangi folyo türü tercih edilir?

Genellikle uygulamalarda cast folyo ve yarı cast folyo kullanılmaktadır.

Fiyat Teklifi Al

Araç Kaplama Modelleri

Araç giydirme modelleri, reklam amaçlı araçların üzerlerine uygulanan folyo ile kaplama işlemine yönelik olarak geniş kapsamda ele alınmaktadır. Araç giydirme hizmeti alınarak yapılacak reklamlar firma sahiplerine çok büyük katkı sağlar. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilecek bir sistem olduğundan, düşük bir maliyetle kat kat avantajlı şekilde tanıtım yapmak bu yöntemle mümkün olur. 

İşletmelerin, reklamcılık ve tanıtım çalışmaları dahilinde birçok farklı yöntemle kendilerini tanıtma imkanları vardır. Yapılan bu çalışmalarla firmaların daha fazla tanınması sağlanır. Dolayısıyla müşteri potansiyeli artar.

Araç Giydirme Fiyatları

Birçok araç çeşidi ve modeli olduğu gibi araç giydirme fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. En düşük uygun fiyatlardan yüksek fiyat oranlarına kadar işlemlerin maliyeti değişmektedir. Bununla birlikte bir çok filo ve grup otomotiv kurumsal firmaları çoklu işlemler yaptırdığından fiyat avantajı yakalamış olurlar.

Toplu şekilde yada tek tek araç giydirme fiyatları verildiğinden maliyet farkı çıkmaktadır. Lütfen en güncel araç giydirme fiyatları için iletişime geçiniz.

En Reklam firmamız tarafından birçok farklı alanda reklam hizmeti verilir. Araç kaplama olarak bilinen tanıtım yöntemi de reklamcılık hizmetlerimiz dahilindedir.

Bu yöntem ile firmalar reklamlarını en iyi şekilde yapabilir. Reklam ve tanıtım çalışmaları olarak araçların üzerine uygulanan bu yöntem, firmalar için başlı başına bir reklam aracı olabilir. Araç giydirme modelleri her araca uygun şekilde giydirilebilir.  

Araç Kaplama Fiyatları 2022

Firmamız, ihtiyaçlar doğrultusunda araçların üzerini çeşitli tasarımlarla kaplayarak profesyonel bir reklamcılık hizmeti verir. Yetenekli personelimiz ve kaliteli modern ekipmanlarımızla her türlü aracın üzerine istenen reklamı işleyebiliriz. Bizden alacağınız hizmet sayesinde tanıtımlarınızı daha geniş bir kitleye ulaşacak şekilde yapabilirsiniz. 

Araç giydirme modelleri farklı araçlara çeşitli tasarımları uygulayabilmek açısından geniş kapsamda incelenir. Araçların üzerlerine yapılacak çalışmalarda, firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Canlı ve renkli olması yönüyle dikkat çeken araç giydirme reklamları yüksek etkili bir tanıtım yöntemidir. Firmamızdan isterseniz bölgesel isterseniz de tam araç kaplama reklam hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Otobüs Giydirme

Bir çok reklam taşına otobüsü En Reklam olarak giydirmesini yaptık ve yeni araçlara yapmaktayız. Sıklıkla toplu taşıma dahil olmak üzere bir çok otobüs firması otobüs giydirme işlemi yaptırmaktadır. Çünkü firmalar için en iyi reklam aracı kendi araçlarını yapılan giydirme reklamlardır. Giydirme reklamlarda en etkili olanı ise otobüs giydirme işlemidir. Tüm

Uzman ekibimiz, istek ve ihtiyaçlarınıza göre daha geniş bir kitleye hitap edebilmeniz açısından kaliteli araç giydirme hizmeti verir. Tarafımızca uygulanan araç kaplama modelleri doğrudan dikkat çekici ve etkileyici özelliktedir.  

Araç kaplama reklamları müşteri doğrudan firmalara yönlendirir, potansiyel müşteri kitlesini arttırır. En Reklam ile iletişime geçtiğiniz takdirde firmanızın isteklerine en uygun araç giydirme işlemini yaptırabilir, kaliteli bir reklamcılık hizmeti alarak müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz. 

Aktif Kampanyalar

Araç Kaplama Fiyatları

Araç üzerine yapılan giydirmeler, uzun süreli tanıtım amacına hizmet eder. Araç kaplama fiyatları da gayet uygun olduğundan kullanışlı bir yöntemle müşteri kitlesi ve firma kazancını doğrudan arttıracak şekilde reklam yapmak mümkün olur. Çok fazla bir maliyeti bulunmayan bu sistemle siz de etkili şekilde reklamınızı yaptırabilirsiniz.  

Firmamız tarafından uygulanan araç giydirme işlemleri ile işletmenizin reklamını hem uygun fiyatlarla hem de uzun vadeli olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Oldukça dayanıklı olmasıyla dikkat çeken bu reklam türü, büyük ya da küçük olmak üzere tüm araçlara uygulanabilir. Kullanımı da gayet rahat olduğundan sürekli yenileme çalışması yapmaya gerek kalmaz.  

Araç kaplama fiyatları kaplama yapılacak aracın boyutuna ve yüzeye göre değişiklik gösterse de genel anlamda ekonomik aralıklardadır. Hatta bu hizmeti alan firmalar, reklam maliyetlerini önemli oranda düşürmüş olur. Eğer kaplama işlemi profesyonel şekilde uygulandığında uzun yıllar reklam işlevini en iyi şekilde yerine getirir.  

Farklı reklam yöntemleriyle karşılaştırıldığı zaman araç giydirme hem en ekonomik hem de en etkili yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkar. Sadece bir kez yapılacak düşük bir yatırımla uzun yıllar sürekli hareket halinde olan ve etkileşim alan bir reklam yaptırılabilir. İhtiyacınıza göre belirlenecek uygun aralıklarda araç kaplama fiyatları ile her gün yüzlerce müşteriye ulaşabilirsiniz.  

5/5 - (30 votes)
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  74
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Emre NAZIR
  Emre NAZIR
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlar Modeller ve ücretsiz keşif için bize yazın.
  Tıkla Ara